top of page

Ma cesta

´

Má cesta k tomu, kým jsem dnes, započala nejspíše již dávno před mým početím, ale jako první důležitý milník v tomto životě vnímám moment, kdy jsem díky své povaze byla poprvé korunována "vrbou". 

Byl to ten moment, kdy jsem si začala uvědomovat, že se lidé v mé blízkosti velmi často a bez problému rádi otevírají a sdílejí se mnou své pocity, emoce či témata, která za běžných okolností nejsou vůbec snadná ke sdílení. Mnohdy ke mě mí přátelé chodili i pro pomocné rady či hledali odpovědi.

Stala jsem tak pro své okolí naslouchající oporou, díky čemuž jsem měla možnost se seznámit s nejrůznějšími životními tématy, které lidé tíží. Postupem času jsem začala mezi těmito tématy spatřovat určité podobnosti, souvislosti a opakující se zákonitosti a právě tato velká zkušenost vedla k mé touze pochopit. 

Pochopit opakující se životní témata a trable objevující se v partnerství, rodině, práci i ve zdraví.

Pochopit a nabídnout některé odpovědi, najít příčiny i vysvětlit souvislosti určitých životních událostí a pomoci tak lidem k harmonii a uzdravení těla i duše. Stala jsem se tak studentkou školy vlastního života objevující celostní přístup k životu samotnému. 

A tato cesta mě dovedla až sem, ke tvorbě a provázení seberozvojovými workshopy, k astrologii a hlavně k metodě Biorezonance, díky čemuž jsem se stala certifikovanou terapeutkou a průvodkyní nabízející pomocnou ruku na cestě k harmonii těla i duše.

bottom of page