top of page
49-_DSC0159_edited.jpg

Biorezonance

Biorezonanční metoda Bicom je speciální holistický terapeutický postup, který je již téměř 30 let využíván pro harmonizaci lidského těla (i duše), a to ve více než devadesáti zemích světa. Kombinuje znalosti tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie.

Díky přístroji Bicom je možné zjistit skutečné a velmi často skryté příčiny onemocnění a následně je pomáhá eliminovat. Zároveň pomáhá odstranit blokády, podpořit detoxikaci organismu a jiné důležité procesy, při kterých je aktivována „samoléčebná schopnost vlastního těla“ a nastoluje tak, tolik potřebnou, rovnováhu mezi jednotlivými buňkami. Organismus se tak dostává zpět do harmonie a je schopen si poradit se zátěžovými látkami sám.

Biorezonanční metoda je založena na tom, že každá buňka v našem těle vyzařuje slabé elektromagnetické vlnění. Je všeobecně známo, že jednotlivé orgány a buňky v těle mezi sebou komunikují. To se děje jak chemicky, prostřednictvím hormonů, elektrickými vzruchy buněk nervové soustavy, tak ale i na základě buněčných vibrací, ke kterým patří, kromě jiných, také vibrace elektromagnetické. Jestliže komunikace na jedné z těchto úrovní neprobíhá správně anebo k ní dokonce nedochází vůbec, vzniká v organismu disharmonie neboli nerovnováha, která může vést k nemoci.

Díky této metodě je možné zjistit skutečné příčiny, které stojí za zhoršenou komunikací mezi buňkami a díky následné biorezonanční terapii nastartovat samoléčebné procesy těla a nastolit tak harmonii a rovnováhu.

Terapie biorezonanční metodou zároveň dokáže působit i preventivně – díky včasnému odhalení energetického oslabení orgánů je možné ovlivnit nemoci ještě dříve, než se objeví klinické příznaky.

bottom of page