top of page

Ženský workshop v kruhu

Workshop, meditace, ženský kruh
Návrh bez názvu (2).png

Skrze mne vznikají ženské kruhy, jež v sobě zahrnují rysy kruhů i praktických seminářů neboli workshopů a tvoří tak ještě komplexnější balíček, který je vždy věnován konkrétnímu tématu.

Proto název Ženský workshop v kruhu.

 

S radostí a otevřenou náručí připravuji bezpečný prostor, kde se ženy mohou uvolnit, být tak ve své síle, mohou zde otevřeně sdílet a najít oporu a porozumění. S lehkostí ženy provázím různými praktikami, jež vedou k vnitřní transformaci a nalezení vnitřního klidu. Každá se tak propojuje s vlastní podstatou a navrací se ke svému nitru.

Na kruzích se můžeš těšit především na práci s kartami, práci s minerály, na aromaterapii, mantry, práci s myšlenkovými vzorci, jógu, meditace, vizualizace a na mnohé další pečující a transformační techniky.

Mým přáním je, aby si ženy odnesly odlehčený a hřejivý pocit na duši a zároveň praktická cvičení, jež mohou praktikovat i v klidu svého domova. Dále také, aby mohly odložit vše, co odložit potřebují a harmonizovaly tak své tělo i mysl.  

Nadcházející workshopy v kruhu

Jak načerpat energii léta na další rok?

Jedině vědomě!

Tento ženský workshop bude věnován technikám a tipům, jak maximálně využít letního období, kdy je energie Země na svém vrcholu a načerpat tak síly pro nadcházející čas podzimu, zimy i jara. 

A tak v náruči blahodárné přírody a bezpečného kruhu žen budeš moci ochutnat pestrou paletu praktických doporučení týkajících se stravy, pohybu, vědomého prožitku, meditačních či vizualizačních technik a mnoho dalšího.

 Vše si navíc odneseš ve vytištěných materiálech.

Během setkání zároveň společně opečujeme Tvé tělo, mysl i duši a nastartujeme tak energizující cestu létem.

Doporučuji pohodlné a vhodné oblečení pro venkovní program.

Můžeš si vybrat ze dvou termínů:

12. června 2023 / 28. června 2023

16:00 - 18:30

Místo bude ještě upřesněno (v rámci Brna a blízkého okolí)

750,-Kč (záloha 350,- předem, doplatek na místě)

Otázky či rezervaci prosím posílej skrze e-mail či kontaktní formulář. Při rezervaci skrze formulář prosím uveď do zprávy, na který termín se chceš přihlásit. 

Srdečně děkuji.

energy (3).png
bottom of page